Oferta współpracy


 

Dlaczego warto współpracować z firmą RADOX RADIATORS POLSKA?

Firma Radox Radiators to solidny, sprawdzony i niezawodny producent grzejników z grupy premium, który cieszy się dużą renomą i ogromnym zaufaniem wśród Klientów polskich i zagranicznych. Radox Radiators chętnie nawiąże współpracę zarówno z pełnymi pomysłów architektami, jak i z firmami wykonawczymi, a także sklepami, które chciałyby, aby nasze ekskluzywne grzejniki znalazły się w ich asortymencie.

 

Architekci i projektanci wnętrz

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z architektami oraz projektantami wnętrz, którzy w swoich projektach stawiają na produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także niebanalne wzornictwo.

 

W ramach współpracy z architektami i projektantami wnętrz oferujemy:

  • szeroki asortyment grzejników dekoracyjnych z grupy premium,

  • ponadczasowy i nowoczesny design,

  • ekskluzywne produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów,

  • szybki termin realizacji zamówienia,

  • pomoc handlową oraz logistyczną,

  • przygotowanie specyfikacji produktowej i kosztorysu.
Architekci oraz projektanci wnętrz, którzy nawiążą z naszą firmą współpracę będą posiadać pełen dostęp do biblioteki plików CAD – dwg, dxf, najnowszych katalogów kolekcji Radox Radiators oraz szerokiej gamy próbek. Architekci oraz projektanci wnętrz będą mogli również zaprezentować swoje projekty z wykorzystaniem oferowanych przez nas grzejników dekoracyjnych.

 

 

Firmy wykonawcze

Firma Radox Radiators poszukuje firm wykonawczych, które chciałyby nawiązać współpracę przy tworzeniu naszych grzejników dekoracyjnych z grupy premium. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, a także profesjonalne doradztwo z zakresu branży grzewczej.Sklepy i salony łazienkowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy i salony łazienkowe zainteresowane uzupełnieniem asortymentu w ekskluzywne grzejniki dekoracyjne Radox Radiators projektowane zarówno przez światowej klasy architektów, jak i artystów, które dzięki swojej funkcjonalności, a także nowoczesnemu wyglądowi nadają niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu.

 

Dzięki szerokiej ofercie produktowej, a także innowacyjnym rozwiązaniom grzewczym nasza firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych zarówno pokojowych, jak i łazienkowych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, a także specyfikacji wnętrza.


 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich architektów i projektantów wnętrz, firmy wykonawcze oraz sklepy i salony łazienkowe zainteresowane współpracą z naszą firmą.


 

© SolEx B2B