Cena
Cena detaliczna netto
487,40 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
599,50 PLN /szt.


Szczegóły
Waga
0.2 kg
Jednostka podstawowa
szt.
Marka
Symbol
POL-V110111HDX
akcesoria
kolor
podłączenie


Opis

Zawór grzejnikowy RX-10 COMBI przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym.

Korpus zaworu zintegrowany jest z trójnikiem umożliwiając podłączenie grzałki elektrycznej bezpośrednio przez zawór do grzejnika.


Zawór regulacyjny montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. Za pomocą regulacji ręcznej możemy płynnie regulować ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika. Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę. Taka regulacja pozwala na zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a jednocześnie przyczynia się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania zmniejszając zużycie energii.


Aukcja dotyczy tylko zaworu regulacyjnego, należy osobno zakupić zawór odcinający.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Akcesoria

© SolEx B2B