Cena
Cena detaliczna netto
286,00 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
351,78 PLN /szt.


Szczegóły
Waga
0.5 kg
Jednostka podstawowa
szt.
Marka
Symbol
VT-RX-11.003T.L
akcesoria


Opis

Zawory termostatyczne serii RX11T osiowo lewe przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika. Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę.

Taka regulacja pozwala na zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a jednocześnie przyczynia się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania zmniejszając zużycie energii.

Zawory serii RX11T zostały zaprojektowane w taki sposób by głowica termostatyczna wykorzystywała „system równoległy”. Pozwala to na montaż głowicy równolegle do ściany, wewnątrz obrysu grzejnika, co zabezpiecza ją przed przypadkowym uszkodzeniem.

 

Zawór odcinający montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu powrotnego. Zapewnia precyzyjne zrównoważenie każdego obiegu grzejnikowego, co wpływa na poprawę komfortu cieplnego i lepszą wydajność zaworów.

 

 

 

Dane techniczne:

Temperatura pracy: do 120°C

Ciśnienie nominalne: 1MPa

Czynnik grzewczy: woda

Ciśnienie próbne: 1.5 MPa

Przyłącze grzejnikowe: G ½

Przyłącze do instalacji: GW ½”

 

 

Parametry techniczne

Materiał
Stal
Montaż
Zasilanie po stronie wkładki termostatycznej
Wyposażenie
Głowica termostatyczna, zawór termostatyczny, zawór odcinający
Gwarancja
5 lat


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Akcesoria